Moravské Toskánsko naposledy

23. května 2017 v 19:19 | Hanka |  Příroda ČR

Přestože jsem tvrdila, že posedmé letos na jižní Moravu rozhodně nepojedu, nezbylo mi nic jiného, než se podřídit, pokud jsem nechtěla v sobotu 13. května sedět doma.
Vyjeli jsme poměrně pozdě, až po obědě, naštěstí nám počasí docela přálo a tak vám ukážu už vážně naposledy záběry, které jsem pořídila v moravském Toskánsku.
Fotili jsme na místech, která jsem na blogu několikrát měla, snímky jsou však pokaždé úplně jiné ...

... všude, kde jsme fotili, byl klid, občas sice po silničce projelo nějaké auto nebo pár cyklistů, ale jinak jsme byli sami. Když jsme se však dostali na místo, ze kterého jsem pořídila následující snímky, stálo na odpočivadle asi sedm aut s polskou MPZ a z každého z nich vylezli dva až tři fotografové ... navíc se zatáhlo ... no, hrůza!!! Poláci byli velice hluční, proto jsme dost brzy odjeli ...

... ušáka jsem vyfotila později na jiném místě, byl z nás asi v šoku, protože zapomněl utíkat ...... a je hotovo, úplně. Minulou sobotu jsme nikde nebyli a tuto sobotu nepojedeme taky nikam, lépe řečeno, nepojedu já, protože přítel se rozhodl pro Euro Bike Fest v Pasohlávkách, a tam už mě opravdu nedostane. Pro mě je to příšerně únavné.

Mějte se všichni krásně a užijte si příjemný zbytek květnových dní. ♥


 


Aktuální články

Reklama