Místo řepky pampelišky a k tomu psí kusy

17. května 2017 v 21:12 | Hanka |  Příroda ČR

Snímky v dnešním článku jsem nafotila 7. a 8. května na Vysočině. V tyto dny u nás ještě nezačala kvést řepka, krajina však byla i přesto plná žlutých ploch. Na loukách kvetly pampelišky v takovém množství, jaké jsem snad ještě neviděla. Přesná místa, kde jsem záběry pořídila nejsou důležitá, proto je ani nebudu uvádět.

Několik záběrů jsem fotila vleže, zvedalo se mi pak hodně těžko ...

... 8. května jsme fotili u lomu v Horní Cerekvi, chodila jsem kolem vody, když se ke mně přihnalo parádní psisko. Psů se nebojím, naopak je k sobě vždycky lákám, ale tohle byl pěkný divoch, měla jsem spíš obavy, aby mě nepovalil.
Za chvíli se z křoví vynořila skupinka nepříliš důvěryhodných osob, z nichž jedna volala, ať se psa nebojím. To mě rozesmálo, kdybych se bála byla bych už dávno strachy tuhá. Pes měl parťačku, se kterou vlítl do vody, chladili se a dováděli a já je celou dobu fotila ...

... po chvíli vyběhli z vody a dováděli i na břehu ...... tohle už vypadalo docela vážně, vyceněné zuby a vrčení ...... představení skončilo, skupina se psy odešla a my se dál věnovali focení lomu, snímky vám ukážu v některém z příštích dnů.


 


Aktuální články

Reklama