Poznej české hrady - soutěž

19. února 2011 v 13:14 | Hanka


Pokud je na celém území ČR takové počasí jako u nás (teplota kolem nuly, vítr, zataženo s drobným sněžením a na zemi voda a bláto), možná další soutěž uvítáte. 

Tentokrát jsem připravila výřezy z fotografií hradů, resp. zřícenin hradů, a rovnou trochu napovím. Použila jsem jen ty fotografie, které mám na blogu a v soutěži jsou seřazeny abecedně podle jmen hradů.

Ještě vás chci požádat, abyste kvůli přehlednosti jednotlivé odpovědi číslovali podle snímků a psali pod sebe. Pokud nebudete něco vědět, napište k příslušnému číslu "nevím". Odpovědi jsou opět moderované, takže se v komentářích u článku nezobrazí.

Soutěž začíná právě teď a končí příští pátek, tj. 25. února 2011, ve 20:00 hodin. V sobotu večer se dozvíte výsledky. Pořadí určím podle počtu správných odpovědí a v případě shody vítězí ten, kdo poslal odpověď dřív.

Doufám, že jsem napsala všechno, co je potřeba, a teď už vám jenom přeji hodně zdaru! :-))) 
První:

Druhý:

Třetí:

Čtvrtý:

Pátý:

Šestý:

Sedmý:

Osmý:

Devátý:

Desátý:

Jedenáctý:

Dvanáctý:

Třináctý:Tak ještě jednou, hodně štěstí, a můžete začít! :-)))Považuji za nutné připsat jednu poznámku.
Pokud se vám zdá, že váš komentář skončil ve SPAMU, neřešte to, ke mně se stejně dostane. Pro jistotu vám napíšu zprávu na váš blog, jakmile komentář obdržím.
 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama